60 відгуків
Детская мебель. Мебель для новорожденных. Подростковая мебель
+380 (67) 465-17-76

Колекція "Мадагаскар"

Яскрава, міцна і екологічна колекція дитячих меблів "Мадагаскар" неодмінно порадує і розвеселить маленького володаря улюбленої ліжечка і він з задоволенням буде проводити час в улюбленій кімнаті. Привабливі і розвиваючі об'ємні декори, улюблені герої, якими прикрашена меблі і декоративний захисний бортик спонукають малюка до рольових ігор, розвивають уяву і малюк може відправиться в захоплюючу подорож разом з друзями. Цю колекцію ми наповнили смішними героями такими як мавпочка, лев, жираф, бегемот, пінгвін, зебра і т. д.
Об'ємні декори машинки ручної обробки не тільки прикрашають меблі, але і виконують розвиваючу функцію: дитина розвиває тактильні відчуття, сенсорні здібності, вчиться аналізувати ознаки і властивості предметів (фактура, розмір, форма, колір, положення в просторі), порівнює інформацію, яку він отримав від декількох органів почуттів: зображення певної машинки асоціюється зі звуками і спеціалізацією цієї машинки, тим самим розвиває пам'ять, мислення, мова, мислення, уява, емоції і т. д. На відміну від наклейок (ПВХ плівок) об'ємні декори від ТМ "Поляна Казок" безпечні та надійно кріпляться на меблів, не відклеюються краю, не виділяють токсичних речовин, особливо при попаданні сонячних променів (літній період) або в опалювальний сезон (зимовий період).
УВАГА! ЗАХИСТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ! ТМ "Поляна Казок" має патентом та авторським правом на продукцію, що випускається ! Копіюваннята використання промислових зразків продукції заборонено без згоди власника авторських прав, згідно із Законом України "Про охорону прав на промислові зразки" від 15.12.1993 р. N3688-XII

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner